شرکت سیوان

تنها تولید کننده محیط کشت سلولی در خاورمیانه

 

شرکت سیوان بعنوان تنها تولید کننده محیط کشت سلولی در خاورمیانه با بهره گیری از متخصصین مجرب داخل کشور در حوزه بیوتکنولوژی و همچنین همکاری با شرکت های معتبر خارجی به فرمولاسیون پیچیده محیط کشت دست یافته است.

تعداد بسیاری از داروهای مونوکلونال آنتی بادی با استفاده از محیط کشت سلولی در داخل کشور تولید می­گردد که از آن جمله می توان به داروهای Etanercept ، Zytux ، Trastuzumab و Bevacizumab اشاره کرد. در حال حاضر این شرکت قادر به تامین کامل نیاز محیط کشت سلولی داخلی بوده و محصولات آن مطابق با کلیه استاندارد های به روز بین المللی تولید می­گردد.

کیفیت داروهای تولیدی در حوزه بیوتکنولوژی کاملا وابسته به کیفیت محیط کشت بعنوان یک ماده اولیه می­باشد و در صورت عدم تامین محیط کشت از خارج از کشور و یا در صورت تغییر تامین کننده آن، کیفیت و نرخ محصولات داخلی دستخوش تغییر می­گردد.

از آنجا که دانش فنی تولید محیط کشت سلولی در سراسر جهان در اختیار تعداد محدودی تولید کننده می­باشد،  عرضه این محصول در داخل کشور توسط شرکت سیوان منجر به مستقل شدن صنعت بیوتکنولوژی در این حوزه گردیده است. تامین مستمر محیط کشت با کیفیت در داخل کشور تضمین کننده ثبات و کیفیت داروهای بیوتکنولوژیک تولید ایران می­باشد.

 

– چرا سیوان؟

  • صرفه جویی ارزی
  • تولید با ثبات و مستمر محیط کشت و تامین همیشگی نیاز کشور
  • تولید محصولات با کیفیت بالاتر از مشابه خارجی

 

محصولات:

در حال حاضر شرکت سیوان اقدام به تولید محیط کشت و خوراک سلولی با برند First CHOice® نموده است. فرمولاسیون این محصولات در شرکت آلمانی UGA Biopharma توسعه پیدا کرده و در گروه تحقیق و توسعه شرکت سیوان جهت مصرف داخل کشور بهینه گردیده است. این محصولات جهت تولید با سلول CHO طراحی شده و برای رده های سلولی CHO-K1   CHO-S,وCHO-DG44  مناسب می­باشد.

محصولات این شرکت، در مقیاس تحقیقاتی، نیمه صنعتی و تولیدی توسط بسیاری از مراکز معتبر علمی و دانشگاهی در داخل کشور و همچنین مراکز صنعتی مورد استفاده قرار می­گیرد. از جمله می توان به شتاب دهنده پرسیس ژن بعنوان اولین و تنها شتاب دهنده بیوتکنولوژی در کشور اشاره کرد که امروزه توسعه فرآیند کلیه محصولات تولیدی با رده سلولی CHO در این مرکز تحقیقاتی با استفاده از محیط کشت سیوان تولید می­گردد.

جهت دریافت نتایج آزمایشات مقایسه محصول شرکت سیوان با محصولات مشابه آلمانی، خواهشمند است از طریق ایمیل شرکت و یا شماره تماس درج شده با ما ارتباط برقرار فرمایید.

تحقیق و توسعه:

محققین این شرکت تحت نظارت شرکت UGA Biopharma و همچنین با همکاری متخصصین شتاب دهنده پرسیس ژن بصورت مستمر جهت بروز رسانی و بهینه سازی محصولات سیوان به امر تحقیق و توسعه مشغولند. این شرکت همچنین آمادگی کامل دارد تا بر اساس نیاز مصرف کننده، محیط کشت اختصاصی تولید نماید.

 

تماس با ما:

  • آدرس دفتر مرکزی: کیلومتر 22 جاده مخصوص، پلاک 125، کدپستی: 3164949682
  • کارخانه: صفادشت، بلوار پدم، کوچه دوم شرقی، پلاک 4

تلفن: 02165949739