محصولات
14904
rtl,page-template-default,page,page-id-14904,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

محصولات

در حال حاضر شرکت سیوان اقدام به تولید محیط کشت و خوراک سلولی با برند First CHOice® نموده است. فرمولاسیون این محصولات در شرکت آلمانی UGA Biopharma توسعه پیدا کرده و در گروه تحقیق و توسعه شرکت سیوان جهت مصرف داخل کشور بهینه گردیده است. این محصولات جهت تولید با سلول CHO طراحی شده و برای رده های سلولی CHO-K1   CHO-S,وCHO-DG44  مناسب می­باشد.

محصولات این شرکت، در مقیاس تحقیقاتی، نیمه صنعتی و تولیدی توسط بسیاری از مراکز معتبر علمی و دانشگاهی در داخل کشور و همچنین مراکز صنعتی مورد استفاده قرار می­گیرد. از جمله می توان به شتاب دهنده پرسیس ژن بعنوان اولین و تنها شتاب دهنده بیوتکنولوژی در کشور اشاره کرد که امروزه توسعه فرآیند کلیه محصولات تولیدی با رده سلولی CHO در این مرکز تحقیقاتی با استفاده از محیط کشت سیوان تولید می­گردد.

جهت دریافت نتایج آزمایشات مقایسه محصول شرکت سیوان با محصولات مشابه آلمانی، خواهشمند است از طریق ایمیل شرکت و یا شماره تماس درج شده با ما ارتباط برقرار فرمایید.